Dvořák František (Přelouč 1842 - 1927 Praha)
Studie dětské hlavy, nesignováno, olej/plátno fixované na kartonu, průměr 31 cm, pasparta, sklo (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |